Vitamín B12 (Methylcobalamin), 100 ml

Vitamín B12 (Methylcobalamin), 100 ml
580,00 Kč

Dostupnost: Není skladem

V čisté, tekuté podobě, bez přidaných látek. Balení pro celou rodinu!


 


 

Popis

Detaily

Esenciální vitamín B, který přispívá k normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti, k normálnímu energetickému metabolismu, k normální funkci imunitního systému a podílí se na procesu dělení buněk.


Dávkování: Užívejte 1 kapku do vody denně, s jídlem. Dávkování u dětí prosím konzultujte s lékařem. 

1 kapka obsahuje 86,5 µg vitamínu B12, tedy 3460% referenční hodnoty příjmu. 

 

Děti:  

0-6 měsíců: 

6 měsíců-1 rok: 1 kapka/den

1-3 roky: 2 kapky/den

3-4 roky: 3 kapky/den

4 roky a více: 3 kapky/den ( lze užívat 6 kapek obden)

 

 

Složení: purifikovaná voda, Methylcobalamin.

 

Obsah: 100ml- 1538 kapek v balení

 

Varování: Pokud jste těhotná nebo kojíte, poraďte se před užitím s lékařem.

Vzhledem k omezené době trvanlivosti tedy doporučujeme, aby tento vitamín konzumovala celá rodina tak, aby se celý využil a nedocházelo ke ztrátám.

 

Spotřebujte do 3 měsíců od otevření. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v lednici, mimo dosah dětí. 

Údaj 3 měsíce je výrobcem daný, po třech měsících výrobce už nemůže garantovat, že v kapce bude přesně takové množství B12, které deklaruje na etiketě. Nám doma vydržela jedna lahvička skoro rok. Když se k ní budete chovat "hezky", tak je to v pohodě. Je nutné ji mít v ledničce a kapat nejdříve na lžičku a teprve pak do úst. Kapátko se nesmí znečistit. Máme od ředitelky metabolics potvrzeno, že B12 je stabilní, pokud není vystavena světlu anebo kyselému prostředí, proto není problém ji brát třeba ten rok (sami to doma tak máme). Akorát je dobré třeba několika měsících přidat kapku k dávce, aby se vyrovnal rozpad.