Vitaflorin, 90 kapslí

Vitaflorin, 90 kapslí
466,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Přírodní multivitaminový přípravek obsahující rakytník, granátové jablko, klanoprašku, včelí mateří kašičku a aloe vera. Jedná se o optimálně vyvážené složení účinných látek z čistě přírodních zdrojů.  • BOHATÝ NA BIOLOGICKY AKTIVNÍ LÁTKY

  • PODPORUJE PŘIROZENOU OBRANYSCHOPNOST

  • PŮSOBÍ PROTI STRESU, NAPĚTÍ A ÚNAVĚ

  • PROČIŠŤUJE A DETOXIKUJE


Popis

Detaily

Přírodní multivitamin Vitaflorin

Vitaflorin je bioinformační přípravek bohatý na přítomnost čistě přírodních vitaminů, minerálů a biologicky aktivních látek. Vitaflorin doplňuje tyto důležité látky do těla při jejich nedostatku nebo jejich zvýšené potřebě (např. při nemoci, v rekonvalescenci, při zvýšené psychické nebo fyzické zátěži, ve stáří).

Obsahuje zvlášť sestavené extrakty z rostlin a plodů bohatých na přítomnost přírodních vitaminů, minerálů a biologicky aktivních látek. Čistě přírodní extrakty z rostlin a plodů jako plnohodnotné zdroje nezbytných vitaminů mají oproti uměle vyráběným vitaminům či multivitaminovým komplexům nesporné výhody.

V přírodě se jednotlivé vitaminy nacházejí vždy v harmonii s ostatními látkami, které mají svoji nezastupitelnou roli. Většinou se jedná o bioflavonoidy a rozsáhlou skupinu fytofaktorů. Ty, přestože nejsou dodnes přesně zmapovány, jsou nesmírně významné zejména kvůli synergickému efektu, kterým posilují účinek, vstřebatelnost a celkovou využitelnost přírodních vitaminů. Velmi významné je také to, že v přírodních zdrojích, ze kterých se organické vitaminy získávají, existují vždy v přirozených komplexech, tedy spolu s dalšími vitaminy. Vzájemně pak působí jako katalyzátory vstřebávání, a tím své účinky podporují a násobí.

 

Užití:

Kombinace přírodních vitaminů, minerálů a biologicky aktivních látek zvyšuje odolnost proti stresu, infekčním onemocněním a vyrovnává negativní vlivy znečištěného životního prostředí.

Zlepšuje psychickou kondici, povzbuzuje náladu a výrazně předchází únavě a vyčerpání, napomáhá správné funkci nervové soustavy.Díky vysokému obsahu antioxidantů zpomaluje stárnutí organismu.

Podporuje trávení, chrání sliznice trávicího traktu. Je vhodný při špatném stravování, změně stravovacích zvyklostí, veganské stravě.

Ochraňuje srdce a cévy a preventivně působí proti kardiovaskulárním a ostatním civilizačním chorobám.

 

Doporučené dávkování: Dospělí: 1 kapsle 1–3x denně.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

 

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

  • Rakytník řešetlákový (C, A, E, B, K, cholin): Obsahuje velké množství vitaminů, které podporují imunitu.
  • Aloe Vera (A, C, B): Přirozená obranyschopnost, antioxidant.
  • Granátovník obecný (C, B, A): Přirozená obranyschopnost.
  • Včelí mateří kašička (celé spektrum vitaminů): Zlepšuje odolnost proti infekci.
  • Schizandra čínská (C, E): (adaptogen)
  • Kdoulovec japonský (C, A, B)    

 

Složení: 1 kapsle

extrakt z plodu rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnoides) 200 mg, želatinová kapsle, inulin, extrakt z plodu granátovníku obecného (Punica granatum) 50 mg, sušená včelí mateří kašička 30 mg, extrakt z plodu klanoprašky čínské (Schisandra chinensis) 20 mg, extrakt z plodu kdoulovce čínského (Chaenomeles cathayensis) 20 mg, extrakt z aloe vera (200:1) 6 mg. 

Obsah: 90 kapslí

 

Výrobek není určen osobám přecitlivělým na včelí produkty. Není určeno pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

TENTO VÝROBEK JE SCHVÁLEN JAKO DOPLNĚK STRAVY. NENÍ LÉKEM, NELZE JEJ ZA PŘEDEPSANÉ LÉKY ZAMĚŇOVAT ANI NEMÁ SCHVÁLENÉ LÉČIVÉ ÚČINKY.

Možná Vás zaujme i následující