Sport Organic Plant-Based Recovery – regenerace svalů 446g

Sport Organic Plant-Based Recovery – regenerace svalů 446g
929,00 Kč

Dostupnost: Není skladem

   s příchutí ostružiny a citrónu


• Organická vysoce účinná antioxidační směs.
• Organická kurkuma & rooibos čaj.
• Organická cukrová třtina.
• 100 mg hořčíku v jedné dávce.
• Obsahuje vitamíny skupiny B.


Popis

Detaily

SPORT Organic Plant-Based Recovery
Obnova poškozených svalů je rozhodující po každém tréninku, proto výrobek Organic Plant-Based Recovery poskytuje čisté živiny, jenž jsou potřebné k podpoře obnovení svalstva po každé námaze. Pomáhá při následných bolestech svalů, oxidačního stresu a napomáhá při rekonvalescenci svalů. Obsahuje pouze organické složky, amla bobule, včetně kurkumy, rooibosu a cukrové třtiny atd.
 
Antioxidační směs pro obnovu svalů obsahuje organické višně, u nichž bylo zjištěno, že snižují následné bolesti svalů vlivem volných radikálů vznikajících při intenzivním cvičení. Součástí je také organická kurkuma, gogi bobule, borůvky, jablka a rooibos čaj pro doplnění antioxidační síly, snížení následné bolesti svalů a regeneraci svalů po namáhavém cvičení.
Organický třtinový cukr poskytuje přímou energii, zatímco whole food hořčík a vitamíny skupiny B poskytují energii na buněčné úrovni, k zahájení regenerace svalstva a správné činnosti svalů a tedy snížení míry únavy a vyčerpání.
 
SPORT Organic Plant-Based Recovery poskytuje důležité živiny pro obnovu svalů po tréninku. Výrobek je rovněž čtyřnásobně certifikovaný, a to certifikací USDA Organic, Non-GMO Project Verified, NSF Certified for Sport a Informed-Choice for Sport Certified. Můžete si být tedy jisti, že ve výrobku nejsou žádné zakázané látky, ale jen čisté živiny.
 
Výhody SPORT Organic Plant-Based Recovery:
• Pomáhá při bolestech svalů a a zmírnění únavy a vyčerpání B12,B1,B2,B3,B6
• Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.
• Rychle regeneruje svaly, pomocí metabolismu bílkovin a glykogenu.
• Užívejte bezprostředně po tréninku.
 
Dávkování: Smíchejte 1 odměrku (je zahrnuta v balení) tj. 15g Recovery do 0,24l studené vody ihned po tréninku.

Obsah: přibližně 30 dávek v balení.
 
 
Neobsahuje: sóju, mléko, ořechy, plniva, žádná umělá barviva, příchutě, sladidla, konzervanty
 
Upozornění: Doplněk stravy. Skladujte na chladném a suchém místě. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti. Minimální trvanlivost do konce: uvedeno na obaluFILOZOFIE ZDRAVÍ

Jak bylo uznáno na kongresu spojených národů, existuje přímá souvislost mezi výživou, cvičením a zdravím. Syrová, plnohodnotná výživa z ekologicky pěstovaných BIO surovin je prospěšná pro tělo mnohem více, než izolované živiny. V kombinaci se cvičením a stravou, která zahrnuje konzumaci syrových (živých) potravin, zejména těch s obsahem probiotik a enzymů, jejichž výsledkem je zdravé kvašení, tvoří základ pro zdravý životní styl.


Certifikáty kvality, záruky za vlastnosti atd.:
RAW - označuje tepelně neznehodnocené potraviny, které neprošly tepelnou úpravou (zahřátím nad 45°C) a jsou tedy plné aktivních enzymů, minerálů, vitamínů a kvalitních živin. Je vědecky dokázáno, že jakákoli tepelná úprava potravin nad 45°C (grilování, dušení, smažení atd.) ničí jejich nutriční hodnoty a enzymatickou aktivitu (enzymy = život), a mění jejich molekulární strukturu - ze syrových zásadotvorných potravin se po tepelné úpravě stanou bez výjimky potraviny kyselinotvorné.
CZ-BIO-003
Zemědělská produkce mimo EU
CZ-BIO-003 - Kontrolováno Organic-Bio - ekologická zemědělská produkce mimo EU.
USDA Organic - znamená: ekologické zemědělství, žádné ozařování, žádné znečištění odpadními vody, žádné umělé hnojiva, žádné pesticidy, žádné geneticky modifikované organismy, žádná antibiotika nebo růstové hormony, dodržování zdravotních a sociálních standardů zvířat, chov zvířat v přírodě, 100% ekologických krmiv, specifické ochrany půdy a vody, snížení znečištění.
Dairy Free – bez mléka a mléčných produktů a přísad.
Gluten Free – bez lepku, vhodné pro lidi s bezlepkovou dietou. Chcete-li se vyvarovat lepku a obnovit správné fungování svého organismu, můžete to provést skokově (radikálním vypuštěním lepku) nebo pozvolna - nejdříve nahraďte pšeničné výrobky žitnými výrobky (které obsahují méně lepku) a bílou mouku celozrnnou mouku (která je lépe stravitelná). Bezlepkové potraviny, vhodné jako alternativní náhrada lepkových obilnin: pohanka, jáhly, proso, kukuřice, rýže, luštěniny. Samozřejmě, vždy můžete bez obav Garden of Life zařadit do svého jídelníčku.
SOY Free- bez obsahu sóji 
Vegan – označení potravin vhodných i pro vegany
Certifikace Informed-Choice a Informed-Sport zajišťuje celosvětový standard pro čistotu sportovních doplňků.
NON GMO - Garden of Life se zavazuje k tomu, že nepoužívá žádné geneticky modifikované potraviny.


Možná Vás zaujme i následující