Sport Organic Plant-Based Protein Vanilka 806g

Sport Organic Plant-Based Protein Vanilka 806g
1 355,00 Kč

Původní cena: 1 395,00 Kč

Sleva: 3%

Dostupnost: Skladem


  • 30g organického rostlinného proteinu v jedné dávce.

  • 5,5 g BCAA v jedné dávce.

  • 5 g glutaminu a kyseliny glutamové v jedné dávce.

  • Vysoce účinná antioxidační směs.

  • Směs na regeneraci svalů.

  • 2 miliardy CFU B. lactis BL04.


Garden of Life promo


 


Popis

Detaily

SPORT Organic Plant-Based Protein:
Dodejte palivo svému tělu po náročném tréninku, za pomoci nejčistšího proteinu rostlinného původu na trhu. Obsahuje 30 g kompletních bílkovin, 5,5 g BCAA a 5 g glutaminu a kyseliny glutamové. Sport Organic Plant-Based Protein pomáhá regenerovat svaly, a podporuje rychlejší zotavení po náročném cvičení.
 
Organic Plant-Based Protein je čtyřnásobně certifikovaný, a to certifikací USDA Organic, Non-GMO Project Verified, NSF Certified for Sport a Informed-Choice for Sport Certified. Můžete si být tedy jisti, že v proteinu nejsou žádné zakázané látky, ale jen čisté živiny.
 
Tento protein nabízí směs certifikovaných organických bílkovin z různých zdrojů, zejména však organického hrachu pěstovaného v USA, který vytváří skvělou krémovou strukturu nápoje. Také jsme přidali další kvalitní bílkoviny, jako je organická cizrna, fazole navy, čočka a semínka brusinek. Jedna porce dodává 30 g kompletních bílkovin, jež poskytuje úplný profil všech esenciálních aminokyselin, 5,5 g BCAA a 5 g glutaminu, který je důležitý pro snížení doby zotavení po cvičení. Nejsou zde rovněž žádné synteticky rozvětvené řetězce aminokyselin, všechny pocházejí pouze z organických složek.
 
Směs pro obnovu svalů zahrnuje organické višně, jablka, kurkumu, gogi bobule a borůvky, společně tyto antioxidanty podporují rychlejší zotavení. V důsledku intenzivních tréninkových programů sportovců také může docházet k ohrožení imunitního sytému, proto jsme přidali 2 miliardy CFU ze speciálně vybraných probiotik, které vhodně podporují imunitní zdraví při intenzivním tréninku.
 
Výhody SPORT Organic Plant-Based Proteinu:
• Pomáhá opravovat poškozené svaly a dodává jim sílu.
• Podporuje růst svalů a jejich udržení
• Podporuje rychlejší regeneraci.
• Podporuje imunitní systém a příznivě pusobí na stavbu kostí
• Bez přidaných cukrů.
• Užívejte do jedné hodiny po tréninku.
 
Dávkování: Smíchejte 1-2 odměrky (je zahrnuta v balení) tj. 21g/42g proteinu do 0,18l/0,35l vody nebo nemléčné tekutiny. Výborně chutná s neslazeným mandlovým nebo rýžovým mlékem.

Obsah: přibližně 38/19 dávek v balení.


Složení:
VÝŽIVOVÉ HODNOTY 100g Dávka 42g
Energetická hodnota 1594kJ/381kcal 670kJ/160kcal
Energetická hodnota z tuku 292kJ/71kcal 123kJ/30kcal
Tuky celkem 7g 3g
Nasycené mastné tuky 0g 0g
Mononenasycené tuky 4,8g 2g
Polynenesycené tuky 3,6g 1,5g
Sacharidy 9,5g 4g
Cukr 1g ‹1g
Vláknina 4,8g 2g
Bílkoviny 71g 30g
Sůl 0,9g 0,4g
Molbyden** 238µg=476%* 100µg=200%*
Selen** 79µg=144%* 33µg=60%*
Mangan** 2,4mg=120%* 1mg=50%*
Fosfor** 667mg=95%* 280mg=40%*
Zinek** 4,8mg=48%* 2mg=20%*
Draslík 952mg=48%* 400mg=20%*
Hořčík** 133mg=35%* 56mg=15%*
Železo** 5mg=36%* 2,1mg=15%*
Vápník** 286mg=36%* 120mg=15%*Organic performace proteinová směs: organic hrachový protein, organic naklíčené Navy fazole, organic naklíčená čočka, organic naklíčené Garbanzo fazole, organic brusinkový protein,
 
Organic svalová regenerační směs: organic jablko (ovocná dřeň), organic višně (ovoce), organic kurkuma (kořen), organic borůvka (ovoce), organic goji bobule (ovoce),
 
Probiotika: Bifidobacterium lactis BL-04 (2 miliardy CFU)
 
Ostatní složky: organic vanilková příchuť, mořská sůl, organic stevia - steviol glykosid.

Označení: * Referenční hodnota příjmu, ** RAW přirozeně se vyskytující živiny, Sůl je v potravině obsažena pouze v důsledku přirozeně se vyskytujícího sodíku.
 
 
Neobsahuje: sóju, mléko, ořechy, přidaný cukr, plniva, žádná umělá barviva, příchutě, sladidla, konzervanty


Upozornění: Doplněk stravy. Skladujte na chladném a suchém místě. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti. Minimální trvanlivost do konce: uvedeno na obalu.

Filozofie zdraví

Jak bylo uznáno na kongresu spojených národů, existuje přímá souvislost mezi výživou, cvičením a zdravím. Syrová, plnohodnotná výživa z ekologicky pěstovaných BIO surovin je prospěšná pro tělo mnohem více, než izolované živiny. V kombinaci se cvičením a stravou, která zahrnuje konzumaci syrových (živých) potravin, zejména těch s obsahem probiotik a enzymů, jejichž výsledkem je zdravé kvašení, tvoří základ pro zdravý životní styl.
 
 
Certifikáty kvality, záruky za vlastnosti atd.:
RAW - označuje tepelně neznehodnocené potraviny, které neprošly tepelnou úpravou (zahřátím nad 45°C) a jsou tedy plné aktivních enzymů, minerálů, vitamínů a kvalitních živin. Je vědecky dokázáno, že jakákoli tepelná úprava potravin nad 45°C (grilování, dušení, smažení atd.) ničí jejich nutriční hodnoty a enzymatickou aktivitu (enzymy = život), a mění jejich molekulární strukturu - ze syrových zásadotvorných potravin se po tepelné úpravě stanou bez výjimky potraviny kyselinotvorné.
CZ-BIO-003
Zemědělská produkce mimo EU
CZ-BIO-003 - Kontrolováno Organic-Bio - ekologická zemědělská produkce mimo EU.
USDA Organic - znamená: ekologické zemědělství, žádné ozařování, žádné znečištění odpadními vody, žádné umělé hnojiva, žádné pesticidy, žádné geneticky modifikované organismy, žádná antibiotika nebo růstové hormony, dodržování zdravotních a sociálních standardů zvířat, chov zvířat v přírodě, 100% ekologických krmiv, specifické ochrany půdy a vody, snížení znečištění.
Dairy Free – bez mléka a mléčných produktů a přísad.
Gluten Free – bez lepku, vhodné pro lidi s bezlepkovou dietou. Chcete-li se vyvarovat lepku a obnovit správné fungování svého organismu, můžete to provést skokově (radikálním vypuštěním lepku) nebo pozvolna - nejdříve nahraďte pšeničné výrobky žitnými výrobky (které obsahují méně lepku) a bílou mouku celozrnnou mouku (která je lépe stravitelná). Bezlepkové potraviny, vhodné jako alternativní náhrada lepkových obilnin: pohanka, jáhly, proso, kukuřice, rýže, luštěniny. Samozřejmě, vždy můžete bez obav Garden of Life zařadit do svého jídelníčku.
SOY Free- bez obsahu sóji 
Vegan – označení potravin vhodných i pro vegany
Certifikace Informed-Choice a Informed-Sport zajišťuje celosvětový standard pro čistotu sportovních doplňků.
NON GMO - Garden of Life se zavazuje k tomu, že nepoužívá žádné geneticky modifikované potraviny.

Možná Vás zaujme i následující