Skeletin, 135 kapslí

Skeletin, 135 kapslí
499,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Bioinformační přípravek s obsahem kolagenu, sépiové kosti, rybího oleje, manganu a rostlinných extraktů  • UDRŽUJE DOBRÝ STAV KOSTÍ

  • NAPOMÁHÁ SPRÁVNÉ FUNKCI KLOUBŮ

  • PODPORUJE TVORBU POJIVOVÝCH TKÁNÍ

  • PEČUJE O DOBRÝ STAV KŮŽE

Popis

Detaily

Lidská kostra se skládá přibližně ze 206 kostí, které jsou vzájemně spojeny v důmyslný opěrný systém. Ve spojení jednotlivých kostí hraje zásadní roli chrupavčitá tkáň, která chrání povrch kostí v místech kloubních spojení před nadměrným opotřebením.

Pro stavbu kostí jsou nezbytné minerální látky, jež představují 60 % kostní tkáně, a kolagen, tvořící 24 % kostní tkáně. Díky obsahu minerálních látek jsou kosti pevné a tvrdé, kolagen jim dodává pružnost v tahu i tlaku. Při nedostatku minerálních látek se kosti stávají měkčí (osteomalacie) a řidší (osteoporóza), mají tendenci se ohýbat a velmi snadno se zlomí. Pokud kostem chybí elastický kolagen, jsou sice tvrdé, ale velmi křehké a nevydrží potřebnou zátěž. Kolagen je také základní chemickou látkou, která až ze 40 % utváří chrupavčitou tkáň. Ta obaluje styčné plochy kloubních spojení a chrání je tím před nadměrným opotřebením.

 

Užití: Skeletin pomáhá chránit a regenerovat kloubní chrupavky, působí proti zánětu, bolesti a loupání v kloubech. Je vhodný při zánětlivých a degenerativních onemocněních kloubů (artróze, artritidě, revmatismu a dně). Díky svému ojedinělému složení podporuje růst kostí a jejich dostatečnou mineralizaci.

Příznivě ovlivňuje budování kostní hmoty v období růstu, zpomaluje její řídnutí a ubývání ve stáří a po menopauze.

Působí na všechny pojivové tkáně, nejen na chrupavku a kost, ale zlepšuje také pružnost svalů, šlach a kůže, posiluje pevnost nehtů, zubů a má vliv na omlazení pokožky. Napomáhá hojení zlomenin.

 

Charakteristika výrobku: kapsle Skeletin obsahuje mikronizovanou sépiovou kost, hydrolyzovaný kolagen, rybí olej,  kopřivový extrakt,  šípkový extrakt, minerální formu síranu manganatého a  bioinformační složky; sójový olej, želatina, glycerin, voda, lecitin, včelí vosk.

 

 

Užití: SKELETIN přispívá k udržení normálního stavu kostí, k tvorbě pojivových tkání, kůže.

Dávkování: Užívejte 2-2-1 kapsle denně, nejlépe po jídle. Po třech týdnech užívání následuje jeden týden pauza.

SKELETIN je vhodné kombinovat zejména s preparátem KING KONG nebo RENOL. U žen v období menopauzy a u kosmetických potíží s preparátem GYNEX

 

Obsah: 135 ks

 

Upozornění: Doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy a osoby přecitlivělé na včelí, sojové a mořské produkty. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15-25 °C.

 

TENTO VÝROBEK JE SCHVÁLEN JAKO DOPLNĚK STRAVY. NENÍ LÉKEM, NELZE JEJ ZA PŘEDEPSANÉ LÉKY ZAMĚŇOVAT ANI NEMÁ SCHVÁLENÉ LÉČIVÉ ÚČINKY.

 

Skeletin prospěje každému

Základem Skeletinu je rozemletá sépiová kost, která je zdrojem biologicky dostupných minerálních látek - především vápníku a hořčíku. Jedná se o naprosto unikátní, čistě přírodní substanci, kterou nenalezneme v žádném přípravku na regeneraci kostí běžně dostupném v lékárně.Skeletin obsahuje bioinformační složku, která zaručí, že se minerály dodané do organismu dostanou na své cílové místo, tedy do kostí a kloubních chrupavek. U synteticky vyrobených přípravků na klouby tuto záruku nemáme. V případě nefungující dráhy střeva a ledvin nedokáže organismus dodané látky zabudovat na místo svého určení. Projdou organismem, aniž se zužitkují, a vyloučíme je střevem a ledvinami zase ven. Uživatelé přípravků Energy jsou ve výhodě, neboť je předpoklad, že již absolvovali regenerační kúru.

Po více než půlroční zkušenosti se Skeletinem jsem se ve své praxi nesetkal s žádným pacientem, kterému by tento přípravek v menší či větší míře nepomohl. Většina lidí udává zmírnění kloubních potíží a celkové zlepšení vitality. Je všeobecně známo, že regenerace pohybového aparátu je běh na dlouhou trať a já předpokládám, že za další půlrok již budeme mít důkazy o účinnosti Skeletinu v podobě zlepšených parametrů při denzitometrickém měření hustoty kostní hmoty u pacientů s osteoporózou.

Pro koho je SKELETIN vhodný? Dá se říci, že pro každého. V těhotenství podporuje zdravý vývoj plodu, v dětství zajišťuje správný vývoj kostry, v mládí chrání klouby před nadměrnou zátěží sportem, a konečně ve zralém věku zpomaluje přirozené procesy stárnutí. Pravidelné preventivní užívání 1 kapsle denně doporučuji opravdu každému.

MUDr. Vojtěch Togner