Probiotika - péče o tlusté střevo, 30 kapslí

Probiotika - péče o tlusté střevo, 30 kapslí
1 100,00 Kč

Dostupnost: Není skladem

•    50 miliard živých kultur¹ v jedné kapsli.
•    33 probiotických kmenů.
•    Vědecky studované kmeny k podpoře pravidelného vylučování a přirozeného zdraví tlustého střeva.
•    Arrive Alive™ - příslib účinnosti živých probiotik - uchovávány v chladu


•    Počet dávek v balení: 30

Popis

Detaily

RAW Probiotika - péče o tlusté střevo
Výrobky RAW Probiotics jsou unikátní řadou vysoce-účinných raw a whole food probiotik, které byly vyvinuty speciálně pro konktrétní oblasti těla i konkrétní věk. Narozdíl od izolovaných kmenů probiotik, RAW Probiotika nabízí všechny výhody skutečných probiotik s více než 30 druhy probiotických kmenů. Nejsou to jen izolované bakterie v pilulce, ale raw a whole food probiotika z fermentovaných potravin. Jsou získány zejména z organického bulharského jogurtového koncentrátu, kefíru, kombuchy scoby a koncentrovány v klinicky otestované kmeny probiotik. RAW Probiotika jsou vytvářeny při teplotách pod 4 ºC a vlhkosti 30%.

Proč užívat RAW Probiotika - péče o tlusté střevo?
Kromě podpory pravidelného vylučování a přirozeného zdraví tlustého střeva, probiotika rovněž udržují správnou rovnováhu prospěšných bakterií v tlustém střevě, podporují správně fungující trávící systém a přináší celkovou vitalitu. Tato vysoce účinná probiotická receptura obsahuje přirozeně se vyskytující rozmanitou skupinu více než 30 druhů prospěšných probiotických kmenů z organického bulharského jogurtu a kefíru. Je také zaručeno, že veškerá probiotika zůstanou naživu!
RAW Probiotika pro péči o tlusté střevo obsahují patentovanou směs uvedených probiotických kmenů, které byly klinicky zkoumány za účelem podpory funkcí tlustého střeva a celkové podpory imunitního systému. Co slibujeme na etiketě, to skutečně dostanete - 50 miliard živých probiotických kultur v jedné kapsli, která se užívá pouze jednou denně. 

Výhody RAW Probiotik - péče o tlusté střevo:
•    Stačí jedna kapsle jednou denně.
•    Obsahují 33 druhů RAW probiotických kmenů, které podporují rozmanitost flóry, stejně jako v přírodě.
•    Patentovaná směs podporující funkci tlustého střeva a přirozeně fungujícího imunitního systému.
•    Poskytuje 17 trávicích enzymů na podporu trávení asimilaci živin.
•    Neobsahuje žádná pojiva ani plniva.
•    RAW, Non-GMO, bezlepkový a bez obsahu sóje.
 
 
 
Dávkování:
Dospělí  1 kapsle denně s jídlem nebo bez jídla. Kapsle můžete otevřít pokud potřebujete. Zapít vodou nebo RAW džusem.

Obsah: počet dávek v balení 30.

Neobsahuje: plniva, pojiva, umělá barviva a konzervanty

Označení: ¹ Při dodržení podmínek skladování a doby expirace. Skladujte nejlépe v chladničce, nebo na suchém místě do teploty 22°C. + doporučená referenční hodnota příjmu není stanovena,

 
Podmínky přepravy: Podmínky přepravy: Objednávky budou zasílány jen PO-ST, aby mohla být zásilka doručena v pracovní dny co nedříve zákazníkovi a dodrženy tak co nejlepší podmínky skladování.  

Info: Doporučujeme dopravu tohoto produktu pouze kurýrem PPL na Vaši adresu. 
 
Upozornění: Doplněk stravy. Skladujte na chladném a suchém místě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.