Organic Sacha Inchi, 100ml

Organic Sacha Inchi, 100ml
299,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Přípravek obsahující olej ze semen Sacha Inchi (Plukenetia volubilis).  • NEJKVALITNĚJŠÍ ROSTLINNÝ ZDROJ NENASYCENÝCH MASTNÝCH KYSELIN

  • OBSAH AŽ 90 % PŘI 96% VSTŘEBATELNOSTI

  • OBSAŽENY V IDEÁLNÍM POMĚRU

Popis

Detaily

Terapeutický olej z peruánské oblasti Jižní Ameriky.

Amazonie je svět sám v sobě. Nejrozmanitější a z přírodního hlediska nejbohatší oblast na celé naší planetě. Je zde desetina veškeré fauny světa, pětina ptactva a každý rok jsou objeveny desítky nových druhů rostlin a živočichů, které nebyly doposud lidmi spatřeny.

 

Obsahuje až 90 % nenasycených mastných kyselin omega-3,6,9 zastoupených v ideálním poměru a dosahujících mimořádně vysoké vstřebatelnosti – 96 %. Podíl omega-3 kyselin je přitom nejméně 48 %, což je 13x více, než obsahuje například losos. Mimo těchto kyselin je olej zdrojem bílkovin, jodu nebo vitaminů A a E. Sacha Inchi je ideální pro užívání kdykoliv, jakkoliv a v jakémkoliv věku. Od nejmenších dětí po seniory a svými blahodárnými účinky prospívá i těhotným ženám.

 

Energetická charakteristika

Sacha Inchi nabízí srovnání, vyrovnání energií našeho organismu. Harmonizací všech dějů spěje k jeho stabilitě a díky tomu k lepším výsledkům jak v oblasti tělesných orgánů, tak na poli psychiky a potažmo třeba i pracovních výkonů.

 

Účinné látky: Olej ze semen Sacha Inchi obsahuje až 90 % nenasycených mastných kyselin zastoupených v ideálním poměru a dosahujících mimořádně vysoké vstřebatelnosti – 96 %. Podíl omega-3 kyselin je přitom nejméně 48 %, což je 13x více, než obsahuje například losos. Mimo těchto kyselin je olej zdrojem bílkovin, jodu nebo vitaminů A a E.

 

Užití: 1 čajová lžička denně. Nejlépe po ránu nalačno nebo v průběhu dne v rámci studené kuchyně

Složení:  Olej ze semen Sacha Inchi- 100%

 

Obsah: 100ml

 

Doplněk stravy. Výrobek není určen dětem do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Skladujte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C.

Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

 

TENTO VÝROBEK JE SCHVÁLEN JAKO DOPLNĚK STRAVY. NENÍ LÉKEM, NELZE JEJ ZA PŘEDEPSANÉ LÉKY ZAMĚŇOVAT ANI NEMÁ SCHVÁLENÉ LÉČIVÉ ÚČINKY.