Mykind Organics Elderberry Syrup - Bezinka 195 ml

Mykind Organics Elderberry Syrup - Bezinka 195 ml
829,00 Kč

Dostupnost: Není skladem

•    Vysoce koncentrovaná podpora imunitního systému.
•    S organickou echinaceou, zinkem a vitamínem C.
•    Pohodlné užívání - ve formě sirupu bez přidanch cukrů.
•    Skvělý pro celou rodinu.
•    Certifikováno USDA Organic & Non-GMO Project Verified.
•    Certifikováno Gluten Free by NSF, Certified Vegan & Kosher.


 


 


bez lepkuOrganicnemodifikovanéVegankošerbio

Popis

Detaily

Mykind Organics Elderberry Syrup

Bezinkový sirup pro podporu imunitního systému je skvělým bylinkovým produktem pro vás i celou rodinu. Bobule černého bezu a echinacea a černého jeřábu byly po staletí používány po celé Evropě a Severní Americe v tradičních bylinných přípravcích. Koncentrovali jsme jedinečné organické výtažky z těchto rostlin a přidali vitamín C z organického indického angreštu, který je výborným antioxidantem. Tento lahodný sirup bez cukru obsahuje také zinek z organické guavy a výtažek z rozmarýnu.


Výrobky Herbals Mykind Organics Elderberry Syrup a celá řada produktů Herbals je certifikována pečetí USDA Organic and Non-GMO Project Verified. To znamená, že veškeré bylinky ve výrobcích jsou čisté a pěstované bez toxických pesticidů, herbicidů nebo fungicidů. Používáme také ekologickou Non-GMO metodu extrakce bez drsných chemických látek nebo konvenčního kukuřičného alkoholu.
 
 
Dávkování: Ideální pro celou rodinu kdykoli cítíte potřebu. Před použitím dobře protřepejte. Po otevření uchovávejte v ledničce.
Dospělí a děti od 13 let a starší: užívejte 6,5ml až 2x denně. Děti mladší 13 let užívejte 1/2 dávky tedy 3,25ml až 2x denně.


Obsah: 30 dávek v balení -1dávka 6,5ml. (odměrka je součástí balení)


Složení:
VÝŽIVOVÉ HODNOTY 1 dávka=6,5ml %RHP¹
Energetická hodnota 84kJ/20kcal  
Tuky 0g  
nasycené mastné kyseliny 0g  
Sacharidy 4g  
Cukry 0g  
Vláknina 1g  
Bílkoviny 0g  
Sůl 0g  
Vitamin C* 36mg 45%
Zinek** 1,3mg 13%
Organic Černá Bezinka Směs 1,5g +
Organic černé bezinky plod (Sambucus nigra L.) extrakt & jujice koncentrát
Organic Immune Blend 227mg +
Organic Aronie-černý jeřáb plod (Aronia melanocarpa) jujice koncentrát
Organic Angrešt (Amla, Phyllanthus emblica) plod extrakt
Organic Guava plod a list (Psidium guajava) extrakt
Organic Echinacea purpurea kořen
extrakt
50mg +
Organic Rozmarýn list extrakt 50mg +
 
Ostatní složky: Organická tapioka vláknina syrup, organic rostlinný glycerin z non GMO kukuřice, čištěná voda, organic bezová příchuť, organic citron jujice koncentrát, mandarinková kůra příchuť, organic citrusový extrakt - pro zachování čerstvosti,
 
Označení:¹ referenční hodnota příjmu, * z Organic Angrešt (Amla, Phyllanthus emblica) plod extrakt, ** z Organic Guava plod a list (Psidium guajava) extrakt, + referenční hodnota příjmu není stanovena, CZ-BIO-003 zemědělská produkce mimo EU,
 

Vyrobeno bez použití: mléka, sóje,pšenice, vajíček, arašídů, ryb, a schránek korýšů, přidaného cukru, a umělých: barviv, příchutí sladidel, konzervantů,
 

Upozornění: Doplněk stravy. Skladujte na chladném a suchém místě. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyrobeno v zařízení, kde se také zpracovává: mléko, sója,mléčné výrobky, ořechy, ryby, korýši. Minimální trvanlivost do konce: uvedeno na obalu.