DHA Omega-3,480 mg pro těhotné,60 tobolek -citron

DHA Omega-3,480 mg pro těhotné,60 tobolek -citron
1 028,00 Kč

Dostupnost: Není skladem

• 75% koncentrovaný Omega-3 rybí olej obsahující 480 mg DHA.
• Speciálně vytvořená receptura pro podporu v těhotenství.
• 640 mg Omega-3 výživy v jedné kapsli.
• Čisté citronové aroma, bez pachuti rybího oleje
Popis

Detaily

Minami Nutrition je 75% koncentrovaný omega-3 doplněk stravy, který je vyroben z toho nejčistšího rybího oleje, za pomoci technologie duálního superkritického CO2. Díky tomu je v každé kapsli dosaženo množství 640 mg omega-3 mastných kyselin, z toho 480 mg ve formě DHA. Navíc zde nejsou obsaženy už žádné nasycené tuky, na rozdíl od rybího oleje, který obsahuje asi dvě třetiny těchto tuků. Je s citronovou přírodní příchutí, bez pachuti rybího oleje. Celkově je tento doplněk stravy navržen pro podporu prenatálního zdraví, laktace a kojeného dítěte.

 
Proč užívat Minami Nutrition Omega-3 prenatální?
Pro ženy, které jsou těhotné nebo kojící, poskytuje tento doplněk stravy velice důležitou látku DHA, která je získána z nejčistšího rybího oleje. DHA je rovněž známá jako konstrukční omega-3 mastná kyselina, jenž je základním stavebním kamenem pro podporu zdraví dítěte. Užíváním tohoto prémiového DHA doplňku stravy doplníte ideální množství DHA kyseliny pro matku i dítě. Stačí jen jedna kapsle denně obsahující 480 mg DHA a 104 mg EPA. Stejně jako všechny produkty Minami, Omega-3 prenatální prochází přísným testováním, aby byla zajištěna maxinální čistota k poskytnutí všech výhod omega-3 kyselin pro vás i vaše dítě. Minami je také jedním z nejkoncentrovanějších omega-3 mastných kyselin na trhu a vykazuje nejvyšší čistotu oleje, jelikož prochází přísnými interními testy a je testován třetí stranou. Proto má pozoruhodně nízké hladiny oxidace, jakož i nezjistitelné množství dioxinů, pesticidů a těžkých kovů, jako je rtuť. Minami se také zavázala k rozvoji vědecké podpory pro omega-3 výživu a podílela se na 11 klinických studiích. Proto jsou při výrobě využívány nejnovější poznatky a formulovány s konkrétními poměry EPA a DHA k maximální podpoře těla a jeho systémů. Rybí tuk je získáván z udržitelně obhospodařovaných vod a je jediným na světě, který získal status EMAS (Eco-Management and Audit Scheme).

Výhody Minami Nutrition Omega-3 prenatální:
•    Nabízí podporu maminek během těhotenství - DHA, EPA přispívají k normální funkci srdce
•    Podporuje vývoj kojenců a dětí - DHA přispívá k normální činnosti mozku a zraku a podporuje duševní vitalitu.

Minami Nutrition Omega-3 prenatální - 75% koncentrovaný omega-3 rybí olej obsahující v každé kapsli 480 mg DHA k prenatální podpoře.

 
Dávkování:
Dospělí 1 tobolku během dne zapít vodou nejlépe spolu s jídlem.


Obsah:  60 dávek.

Složení:
VÝŽIVOVÉ HODNOTY 1 tobolka  
Energetická hodnota 38kJ/9kcal  
Energetická hodnota z tuku 29kJ/7kcal  
Tuky celkem 1g  
Nasycené mastné kyseliny 0g  
Mononenasycené mastné kyseliny 0,5g  
Sachariny 0g  
Cukry 0g  
Bílkoviny 0g  
Sůl 0g  
Celkem Omega 3 640mg +
DHA (kyselina dokosahexaenová) 480mg  
EPA (kyselina eikosapentaenová) 104mg  
Ostatní Omega 3s 56mg  

 

Ostatní složky: čištěný olej z ryb z volného rybolovu (ančovičky,sardinky, makrely), rybí želatina, rostlinný glycerin, přírodní citronová příchuť, rozmarýn extrakt, přírodní geneticky nemodifikované tokoferoly, sója,
 
Označení: + referenční hodnota příjmu není stanovena,
 
Neobsahuje: lepek, mléko


Upozornění: Doplněk stravy. Skladujte na chladném a suchém místě. Není určeno pro děti. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.