Cistus complex, 30ml

Cistus complex, 30ml
489,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Bioinformační bylinný koncentrát  • SYNERGICKÝ POMĚR DVOU UNIKÁTNÍCH CISTŮ

  • VYSOCE KONCENTROVANÝ EXTRAKT

  • MAXIMÁLNÍ EFEKT  • VIROVÁ ONEMOCNĚNÍ, ZÁNĚTY HORNÍCH CEST DÝCHACÍCH, SNÍŽENÁ OBRANYSCHOPNOST ORGANISMU

Popis

Detaily

Cistus incanus i ladanifer patří do středomořské flóry. Rostou divoce na teplých, strmých horských úbočích a jejich pravidelné květy rozehrávají barvy od bílé po nachovou. 

Historicky lze dohledat používání rostlin z čeledi cistovitých (Cistus incanus, Cistus ladanifer) až do roku 330 před naším letopočtem. V perské tradiční medicíně, v oblasti dnešního Íránu, patřily tyto byliny mezi nejcennější. V průběhu následujících staletí se užití cistu z Perské říše rozšířilo díky četným obchodním cestám po celém Středomoří, nejvíce mezi Kypr, Itálii, Turecko a Řecko.

 

Extrakty z obou cistů obsahují mnoho důležitých prvků: vápník, hořčík, zinek a železo. Zásadní pro působení v lidském organismu je však úhrnný obsah více nežli 800 druhů proantokyanidinů, flavonoidů a polyfenolů ve vzájemné optimální vazbě.
Oba cisty působí nejen synergicky, ale svým mírně odlišným složením podstatně zvětšují záběr účinků na daleko širší spektrum.

 

Užití: 

  • infekce způsobené viry, bakteriemi (včetně chlamydií) a plísněmi.
  • u zánětů horních cest dýchacích, a to i při prolongovaných infekcích (delší průběh) s komplikacemi, recidivami a při rezistenci na antibiotika.
  • pomáhá také zvýšit obranyschopnost organismu a má velmi silné antioxidační a detoxikační účinky.

 

Dávkování:  2-7 kapek 1-3x denně (7 kapek=0,35ml). Doporučuje se zvýšit příjem tekutin.

Po třech týdnech užívání Cistusu je před další kúrou nutná týdenní pauza.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Před použitím nutno protřepat. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.
Doporučujeme spotřebovat do 3 měsíců po otevření.

 

Obsah: 30 ml

 

Složení: dávka 7 kapek

Vysoce koncentrovaný bylinný extrakt z listů růže skalní 45 % (Cistus incanus) (0,155 ml), vysoce koncentrovaný bylinný extrakt z listů cistu ladanového 45 % (Cistus ladanifer) (0,155 ml), voda, kyselina citronová – regulátor kyselosti, sorbát draselný – konzervant, silice Cistus ladanifer 0,1 %.

 

Upozornění: Výrobek není vhodný pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

Možná Vás zaujme i následující