Nastavit sestupně

1-10 z 14

Stránka:
  1. 1
  2. 2

Nedostatek vitamínu K vede k poruchám krevní srážlivosti. Mezi příznaky patří modřiny, krvácení z nosu a dásní, krev v moči a ve stolici, nebo extrémně těžké menstruační krvácení či řídnutí kostí u žen po menopauze.

Více

Protein a jeho důležitost

13.9.2018 18:19

Bílkoviny patří mezi základní živiny, bez kterých by náš organismus nefungoval. Tělo si je neumí vyrobit samo, proto je musíme přijímat potravou. Bílkoviny nám zajišťují růst a obnovu tkání, svalů, tvorbu hormonů, enzymů a dalších biologicky důležitých látek.

Více

Přírodní bojovník nejen proti nachlazení 

Více

Pozor na zimu a suchý vzduch ve vašem bytě či domě

Více

Zkuste hořčík

5.9.2018 9:01

Nedostatek hořčíku můžeme přirovnat k jízdě autem bez brzd. Co se stane? Jedeme-li z kopce, naše rychlost zpočátku není veliká. Brzdy nemusíme používat. Rychlost auta roste. Nyní je již třeba brzdit! Čím je kopec vyšší a delší, tím je dole nehoda vážnější. 

Více

Vitamin B12

3.9.2018 9:21

Proč potřebuje vaše tělo vitamin B12?

Více

Vitamin D

2.9.2018 13:08

Tento vitamin, veřejnosti známý především jako jeden z „vitaminů rozpustných v tucích“, který je nutný pro prevenci křivice (rachitis) dětí, je typickým představitelem negativních důsledků tragicky podceňovaného významu zdravého životního stylu, zahrnujícího ovšem nejen správnou výživu, ale také sport a pobyt v přírodě – přesněji řečeno „na slunci“ – a důležitost cíleného použití doplňků stravy.

Více

Konec chemoterapiím? Anona ostnitá je podle dlouhodobých studií desettisíckrát silnějším zabijákem rakoviny než chemické preparáty.

Více

Kdy tělo potřebuje doplnit vitamíny a minerály ...

Více

Oříšky, semínka, sušené plody a jejich přínos pro organismus

Více
Nastavit sestupně

1-10 z 14

Stránka:
  1. 1
  2. 2